בין לקוחותינו

בית הארחה מכבים מארח בצל קורותיו באופן קבוע קבוצות שונות המגיעות מחברות גדולות, או לחילופין המקום משמש כאכסניית נוער במרכז עבור אנשי הסוכנות - החוויה הישראלית, קבוצות מבתי ספר, סמינרים שונים ועוד. בית הארחה מכבים שמח לקבל את פניהן של קבוצות אלה, ולהעניק להם ממיטב השירותים הנמצאים במקום, כמו כיתות המכילות מקרן ומסך ושאר הציוד הנדרש, שירותי קייטרינג חמים בחדר האוכל של בית הארחה מכבים, שירותי כביסה לשוהים זמן ממושך ביותר באכסניית נוער במרכז זו, מינימרקט שנמצא בסמוך מאד, בית כנסת, מרכז ספורט ועוד.

בית הארחה מכבים הוא אכסניית נוער במרכז ותיקה, אמינה ומורגלת באכלוס אנשים רבים בו זמנית במקום. צוות בית הארחה מכבים מיומן וערוך כהלכה לקבל את פניכם, קבוצה קטנה כגדולה גם יחד. כל אחד ואחת מכם יקבל שרות מלא, כמיטב המסורת, ויוכל להנות מהיצע נרחב של שירותים הניתנים במקום, כמו גם אטרקציות שונות הנמצאות בסביבה הקרובה לבית הארחה מכבים.  

מזמינים גם קבוצות שטרם התנסו וביקרו אצלנו ליהנות מאווירה כפרית ייחודית ומזמינה, לרגלי נופם של הרי ירושלים היפיפיים. המקום כולו מוקף במדשאות ירוקות, המעניקות תחושת קיבוץ או מושב ומאפשרות גם הן בימי שמש יפים פעילות מלאה עליהן. אתם רק צריכים ליצור איתנו קשר, וצוות בית הארחה מכבים כבר יעשה את כל השאר עבורכם.

חברות שונות וארגונים נעשו כבר מזמן לקוחות קבועים המתארחים בבית הארחה מכבים מעת לעת. ברור שיש לכך סיבה, ועצם המיקום של ביתה ארחה מכבים בין ירושלים לתל אביב, קרוב לצירי תנועה מרכזיים, כשבמקום ישנה חניה רחבה וגדולה לטובת האורחים רק הוסיפו וסייעו להם לקבל החלטה מצוינת זו. בנוסף ישנם במקום שירותים רבים לרווחת הפרט המתארח, כמו גם הקבוצה כולה. בין הלקוחות הקבועים שלנו נמצאים בית היתר:

  • משמר בתי המשפט: בית הספר לאבטחה של משמר בתי המשפט ומשרדיו ממוקמים דרך קבע באגף הדרומי של בית הארחה מכבים. הפעילות שלהם בבית הארחה מכבים כוללת הכשרות חד יומיות, קורסים, לימודים, מרכזי הארחה, אימונים ייעודיים ועוד.
  • התעשייה האווירית: הנדסאים ומהנדסים מחו"ל העובדים בתעשייה האווירית ומגיעים לארץ לתקופות שונות,  לנים דרך קבע בבית הארחה מכבים.
  • החוויה הישראלית: בית הארחה מכבים מארח קבוצות ילדים ובני נוער מחו"ל, המגיעים במסגרת "החוויה הישראלית" להכיר את הארץ ולטייל בה.
  • שירות המדינה: קורסים וסמינרים לעובדי שירות המדינה מתארחים באכסניית נוער במרכז זו.lk8
  • משטרת ישראל והשב"ס: משתמשות בבית הארחה מכבים כאתר לינה והארחה עבור אנשיהם.
  • משפחות פרטיות: בית הארחה מכבים מארח בצל קורותיו משפחות שנאלצות לעזוב  את בתיהן לצורכי שיפוץ, מעבר דירה או מכל סיבה אחרת. המקום מתאים מאד למשפחות  וליחידים לתקופות קצובות, ללא התחייבות לפרק זמן כזה או אח