חוגגים אצלנו

המתכון לשבת חתן מוצלחת

ההכנות לחתונה הסתיימו, חגיגת החתונה הגדולה עברה בשלום ואתם שמחים ומאושרים וכמובן גם עייפים, אלא שבכך לא הסתיימו החגיגות. לפניכם עדיין ניצבת שבת חתן, שגם בה יתארחו אצלכם בני משפחתכם וחברים כדי להמשיך ולחגוג עמכם.

חתנכם היקר לא יוותר על עלייה לתורה, כמו גם בני משפחה נוספים ואורחים שירצו לכבד אתכם בבואם. מלבד זאת תתקיים כמובן גם סעודה גדולה כדי להודות ולברך את כולכם. אז איך תתארגנו בקלות ותתכוננו לאירוע נוסף?

בשביל זה אנחנו כאן! בית הארחה מכבים, נמצא בין ירושלים לת"א וכולל בתוכו 36 חדרי לינה במרכז בגדלים שונים. 13645229_1069805966432492_8534594858294286671_n

אלה יוכלו בקלות לאכלס את מיטב אורחיכם שמגיעים מרחוק. בצמוד לחדרי האירוח במרכז ישנה חנייה גדולה שבה יוכלו אורחיכם לחנות את רכביהם בקלות רבה.

בצמוד למרכז ישנו בית הכנסת של מכבים, שבו תוכלו לקיים את התפילות והעלייה לתורה על פי המסורת. בנוסף שירותי הקייטרינג של "מכביס" ישמחו להציע לכם את מיטב מאכליהם החמים והטעימים ובכך להפוך את האירוע שלכם למושלם.

אל תשכחו שהצלחת האירוע שלכם – היא גם הצלחה שלנו! מסיבה זו אנו נעשה את המיטב שביכולתנו לסייע בכל הנדרש. כל שנותר לכם לעשות הוא להתקשר כבר עכשיו ולשריין לעצמכם את התאריך הרצוי.