נגישות

במרכז החינוכי עולמי מכבים רואים חשיבות עליונה לדאוג להנגיש את כל המתקנים גם עבור בעלי מוגבלויות, על מנת שירגישו שווים בין שווים. מסיבה זו אנחנו מקפידים שלכל מקום שאליו תרצו גישה במתקנינו, תהיה לכם הנגשה ואפשרות להיכנס ולהשתמש במה שצריך.

עובדי המרכז החינוכי עולמי מכבים פועלים לקידום נושא הנגישות, לפי הגדרות החוק ורואים גם בלקוחות בעלי המוגבלויות שווי זכויות וחלק מבאי ביתנו.

כבר בכניסה למרכז החינוכי עולמי מכבים, תמצאו חניית נכים מסומנת היטב ומסודרת עבורכם. לאחר שתיכנסו בנוחות אלינו לקבלה, תמצאו שגם היא מונגשת ונוחה לשימושכם, כולל מכשיר שמע.

יש לנו חדר מונגש ומוכן לקבל את פניכם בנוחות ובנעימות, כולל מעברים נגישים וכן שילוט והכוונה כדי שתמצאו את דרכיכם בקלות ובנוחות.

אצלנו, במרכז החינוכי עולמי מכבים ממתין לכם חדר מונגש ונוח שיענה על כל צרכיכם הייחודיים, על מנת שתחושו רצויים וחלק מבאי ביתנו.

לאחר שתתארגנו בחדר המונגש, אתם מוזמנים להשתמש כמובן בכיתות הלימוד שלנו, שגם הן מונגשות ואין בעיה להיכנס אליהן, כמו גם אולם ההרצאות הגדול שלנו.

בצמוד למרכז החינוכי עולמי מכבים ישנו חדר האוכל-מסעדה שלנו. הכניסה אליה נגישה ונוחה, כמו גם שירותי הנכים הצמודים למקום.

אנו מקווים שתמצאו את המרכז החינוכי עולמי מכבים מכניס אורחים בחיוף ובהנגשה ומאחלים לכם שהות נעימה ונוחה אצלנו.

אם נתקלתם בבעיה כלשהי, או ברצונכם להאיר את תשומת ליבנו לפרט מסוים, אתם מזומנים לפנות למשרדנו: 08-9261169 שגם הוא נמצא מיד בכניסה לחדר האוכל.

במידת הצורך תמיד תוכלו לפנות לאחד ממנהלי האירוח שלנו יוסי: 052-8978957‬ או דנה: ‭052-4778897‬ שישמחו לעמוד לשירותכם.